Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do

Oferta kredytowa

Jako profesjonalne biuro nieruchomości zapewniamy również pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup wymarzonej nieruchomości. Dzięki bezpośredniej współpracy z bankami jesteśmy w stanie sfinalizować zakup nieruchomości przez osoby, którym wcześniej odmówiono udzielenia kredytu. Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, dzięki czemu oferta jest dopasowana do jego potrzeb. Z tytułu udzielenia kredytu nasze biuro nie pobiera żadnej dodatkowej prowizji, a wszystkie formalności z załatwieniem niezbędnych dokumentów, jak również założeniem hipoteki załatwiamy my. Współpracujemy tylko z najlepszymi bankami, a nasi agenci na bieżąco śledzą sytuację na rynku kredytowym, aby móc dobrać najlepszą ofertę.

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach