Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do

O firmie

Witamy serdecznie na stronie internetowej Biura Nieruchomości „Nowa Chata".

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się Biurem, działającym na terenie Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Rydułtów, Żor, Leszczyn i okolicznych miejscowości, które za priorytet stawia sobie SKUTECZNOŚĆNasi Agenci - jeżeli Państwo sobie tego zażyczą, dojadą bezpośrednio na miejsce do Klienta (wystarczy do nas zadzwonić lub napisać e-mail), przez co bez zbędnych i czasochłonnych wizyt w Biurach, mogą Państwo skorzystać z fachowej POMOCY i DORADZTWA, a także skorzystać z szeregu unikalnych form REKLAMY Nieruchomości, które dostępne są tylko w naszym Biurze - zobacz zakładkę DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ. Niezależnie czy planują Państwo sprzedaż czy zakup nieruchomości – z naszą pomocą proces ten na pewno przebiegnie o wiele szybciej i bezpieczniej. Dodatkowo, chcielibyśmy Państwa zapewnić, że nasze działania są bardzo dynamiczne i częstokroć nieszablonowe - np. jeżeli otrzymamy zlecenie wyszukania działki budowlanej w wymarzonej przez naszych Klientów lokalizacji, to nie zawahamy się nawet przed tym, aby pójść bezpośrednio w teren i rozpytać o chęć sprzedaży parceli przez okolicznych mieszkańców. Posiadamy licencję zawodową nr: 18357, a także ubezpieczenie OC Biur Nieruchomości, w trosce o Państwa BEZPIECZEŃSTWO.

Zapewniamy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę Państwa nieruchomości!

Decydując się na współpracę z nami, mają Państwo pewność że podjęliście dobrą decyzję. Nie ograniczamy się jedynie do reklamy nieruchomości w Internecie, na czym wielu sprzedających nieruchomość poprzestaje. My działamy o wiele szerzej i skuteczniej. W zależności od lokalizacji Państwa nieruchomości i klienta do którego skierowana jest oferta – reklamujemy nieruchomość na Telebimach, wielkoformatowych wyświetlaczach, tablicach LED, gablotach ofertowych, wystawach w galeriach handlowych, wyświetlaczach LCD, poprzez elektroniczną gazetkę – a to jeszcze nie wszystko. Nowoczesne media elektroniczne to wspaniała forma reklamy, jednak tradycyjne metody promocji to nadal bardzo skuteczny sposób na sprzedaż. Z tego powodu drukujemy miesięcznie tysiące ulotek na których reklamujemy sprzedawane Nieruchomości, umieszczamy reklamę w regionalnej prasie, umieszczamy baner reklamowy na posesji – a to wszystko BEZ DODATKOWYCH OPŁAT! Wszystkie świadczone przez nas usługi są DARMOWE dla klientów naszego Biura – w trosce o szybką i skuteczną sprzedaż nieruchomości!

Z nami masz pewność, że dobrze wybrałeś!

Jesteśmy profesjonalnym Biurem Nieruchomości, świetnie znającym się na swojej pracy. Dla nas najważniejszy jest Klient – jego satysfakcja i bezpieczeństwo! W celu zapewnienia najwyższej jakości naszych usług, świetnej oferty i zadowolenia Klientów, nieruchomości przez nas oferowane przechodzą szczegółową weryfikację – zanim zakupią Państwo z naszą pomocą swoje wymarzone lokum, my zadbamy aby nie wprowadziło ono w Państwa życie niepotrzebnego zamieszania i nerwów:

- Zweryfikujemy dokumenty dotyczące Nieruchomości, ustalimy stan prawny Nieruchomości, właścicieli i współwłaścicieli, ustalimy rodzaje ewentualnych obciążeń.

- Przygotujemy listę dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży/zakupu Nieruchomości, w przypadku błędów formalnych pomożemy w sformułowaniu odpowiednich wniosków, celem wyeliminowania tych błędów.

- Bezpłatnie przygotujemy umowę przedwstępną, umowę najmu, ustalimy dogodny termin wizyty u notariusza – gwarantując przy tym niższe stawki, niedostępne dla klientów indywidualnych.

W trakcie całego procesu sprzedaży/zakupu Nieruchomości, towarzyszymy i doradzamy naszym Klientom. Zakup Nieruchomości to życiowa decyzja, warto zdać się na Profesjonalistów!

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę nieruchomości w regionie!

Oprócz tradycyjnych form reklamy nieruchomości, oferowanej przez inne biura (ogłoszenia w portalach, bezpośredni kontakt z klientem odwiedzającym biuro) - proponujemy Państwu skorzystanie z nowoczesnych, bardzo skutecznych sposobów zareklamowania swojej nieruchomości do sprzedaży. W celu zwiększenia szans sprzedaży nieruchomości, umieścliliśmy w najbardziej ruchliwych, uczęszczanych miejscach regionu, nowoczesne tablice świetlne, przyciągające uwagę tablice ogłoszeń, wielkoformatowe, rzucające się w oczy Telebimy, kolorowe wyświetlacze prezentacyjne, a także ogromne banery. Dodatkowo oferujemy darmowe umieszczenie banerów (nawet w ilości kilku sztuk) wszystkim klientom decydującym się na skorzystanie z naszej oferty, a także druk ulotek w ilości kilku tysięcy sztuk miesięcznie - a to wszystko całkowicie za darmo. W ten sposób możemy Państwu zagwarantować, iż osoby poszukujące aktualnie nieruchomości, na pewno nie przegapią Państwa oferty - a Państwo na pewno nie stracą pieniędzy.

Zachęcamy do zapoznania się z częścią dostępnych za pośrednictwem naszego biura reklam - na których możemy reklamować także Państwa nieruchomość:

Mamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje!


Przepisy dotyczące nieruchomości, sposobu ich zbycia i zakupu nie zawsze są jasne dla tych, którzy na co dzień się tym nie zajmują. Dlatego służymy naszym bogatym doświadczeniem, wiedzą zawodową i chęcią udzielenia pomocy wszystkim planującym zakup lub sprzedaż nieruchomości. Jesteśmy dostępni zarówno na miejscu, w biurach - jak również pod telefonem. Jeśli planują Państwo wystawić nieruchomość na sprzedaż nie muszą Państwo do nas przyjeżdzać, to my przyjedziemy do Państwa z zestawem niezbędnych dokumentów, informacji i porad. Wystawimy nieruchomość na sprzedaż, zamontujemy banery, umieścimy reklamy w gablotach, na banerach i ulotkach - sprawdzimy w bazie klientów szukających nieruchomości czy Państwa Klient już nie czeka - dzięki ogromnej bazie takich Klientów, niektóre nieruchomości sprzedajemy już następnego dnia. Jeśli nie wiedzą Państwo w jaki sposób rozwiązać trudny stan prawny nieruchomości przed podjęciem się sprzedaży, również służymy doradztwem - z naszą pomocą wielu naszych Klientów sprzedało nieruchomość z którą wcześniej nie wiedzieli co zrobić. Posiadamy OC Biur Nieruchomości oraz licencję zawodową o numerze: 18357 - zdobytą po ukończeniu studiów z zakresu obrotu nieruchomościami na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Zapraszamy!

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach