Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do

O firmie

Witamy serdecznie na stronie internetowej Biura Nieruchomości „Nowa Chata".

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się Biurem, działającym na terenie Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Rydułtów i okolicznych miejscowości, które za priorytet stawia sobie SKUTECZNOŚĆ! Nasi Agenci dojeżdzają bezpośrednio na miejsce do Klienta, przez co bez zbędnych i czasochłonnych wizyt w Biurach, mogą Państwo skorzystać z fachowej POMOCY i DORADZTWA, a także skorzystać z szeregu unikalnych form REKLAMY Nieruchomości, które dostępne są tylko w naszym Biurze - zobacz zakładkę DLACZEGO NAS WYBRAĆ. Niezależnie czy planują Państwo sprzedaż czy zakup nieruchomości – z naszą pomocą proces ten na pewno przebiegnie o wiele szybciej i bezpieczniej. Posiadamy licencję zawodową nr: 18357, a także ubezpieczenie OC Biur Nieruchomości, w trosce o Państwa BEZPIECZEŃSTWO.

Zapewniamy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę Państwa nieruchomości!

Decydując się na współpracę z nami, mają Państwo pewność że podjęliście dobrą decyzję. Nie ograniczamy się jedynie do reklamy nieruchomości w Internecie, na czym wielu sprzedających nieruchomość poprzestaje. My działamy o wiele szerzej i skuteczniej. W zależności od lokalizacji Państwa nieruchomości i klienta do którego skierowana jest oferta – reklamujemy nieruchomość na Telebimach, wielkoformatowych wyświetlaczach, tablicach LED, gablotach ofertowych, wystawach w galeriach handlowych, wyświetlaczach LCD, poprzez elektroniczną gazetkę – a to jeszcze nie wszystko. Nowoczesne media elektroniczne to wspaniała forma reklamy, jednak tradycyjne metody promocji to nadal bardzo skuteczny sposób na sprzedaż. Z tego powodu drukujemy miesięcznie tysiące ulotek na których reklamujemy sprzedawane Nieruchomości, umieszczamy reklamę w regionalnej prasie, umieszczamy baner reklamowy na posesji – a to wszystko BEZ DODATKOWYCH OPŁAT! Wszystkie świadczone przez nas usługi są DARMOWE dla klientów naszego Biura – w trosce o szybką i skuteczną sprzedaż nieruchomości!

Z nami masz pewność, że dobrze wybrałeś!

Jesteśmy profesjonalnym Biurem Nieruchomości, świetnie znającym się na swojej pracy. Dla nas najważniejszy jest Klient – jego satysfakcja i bezpieczeństwo! W celu zapewnienia najwyższej jakości naszych usług, świetnej oferty i zadowolenia Klientów, nieruchomości przez nas oferowane przechodzą szczegółową weryfikację – zanim zakupią Państwo z naszą pomocą swoje wymarzone lokum, my zadbamy aby nie wprowadziło ono w Państwa życie niepotrzebnego zamieszania i nerwów:

- Zweryfikujemy dokumenty dotyczące Nieruchomości, ustalimy stan prawny Nieruchomości, właścicieli i współwłaścicieli, ustalimy rodzaje ewentualnych obciążeń.

- Przygotujemy listę dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży/zakupu Nieruchomości, w przypadku błędów formalnych pomożemy w sformułowaniu odpowiednich wniosków, celem wyeliminowania tych błędów.

- Bezpłatnie przygotujemy umowę przedwstępną, umowę najmu, ustalimy dogodny termin wizyty u notariusza – gwarantując przy tym niższe stawki, niedostępne dla klientów indywidualnych.

W trakcie całego procesu sprzedaży/zakupu Nieruchomości, towarzyszymy i doradzamy naszym Klientom. Zakup Nieruchomości to życiowa decyzja, warto zdać się na Profesjonalistów!

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

Kredyty
Kredyty

Rynek usług bankowych w Polsce zmienia się błyskawicznie a w gąszczu ofert trudno znaleźć tę najwłaściwszą - dlatego u nas znajdą Państwo specjalnie wyselekcjonowaną dla naszych Klientów ofertę kredytów na zakup nieruchomości.

Rabaty
Rabaty

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy innowacyjny Program Rabatowy, dzięki któremu zaoszczędzą Państwo nawet 35% na materiałach i usługach budowlanych - jest to propozycja zupełnie niedostępna w konkurencyjnych biurach.

Foldery
Foldery

Oferowane przez nas nieruchomości reklamujemy nie tylko za pośrednictwem Internetu, prasy, gablot, tablic LED, telebimów i wyświetlaczy LCD - znajdą je Państwo także na naszych ulotkach - drukowanych w ilości kilku tysięcy sztuk miesięcznie.

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie i okolicznych miejscowościach