Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do

Karta rabatowa

Program Rabatowy Biura Nieruchomości Nowa Chata

Na rynku usług budowlanych w Polsce działa wiele podmiotów, firm i osób prywatnych świadczących swoje usługi dla Klientów indywidualnych i biznesowych. W gąszczu ofert dostępnych na rynku, trudno o znalezienie zaufanego, pewnego i taniego dostawcy lub wykonawcy – który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu spełni pokładane w nim nadzieje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów uruchomiliśmy specjalny Program Rabatowy – dzięki któremu mogą Państwo skorzystać z usług starannie wyselekcjonowanych podmiotów, działających na rynku od wielu lat, o sprawdzonej renomie i wysokim standardzie obsługi – a to wszystko w cenach niższych niż kiedykolwiek przedtem.

 

Karta Rabatowa zapewni Państwu:

do 35% rabatu – na zakup stolarki okiennej i drzwiowej

do 30% rabatu – na zakup materiałów budowlanych, pokryć dachowych

do 15% rabatu – na zakup materiałów wykończeniowych

do 10% rabatu – na projekty budowlane, adaptacje i przeróbki projektów gotowych

do 10% rabatu – na usługi elektryczne, instalacje alarmowe, instalacje inteligentnych domów…

do 10% rabatu – na instalacje wod-kan i CO

do 10% rabatu – na usługi nadzoru budowlanego, funkcję kierownika budowy

 

Dzięki specjalnie przygotowanemu dla Klientów naszego biura Programowi Rabatowemu – mogą Państwo zaoszczędzić nawet do 35% na zakup materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz na usługi budowlane. Ten innowacyjny program skierowany dla naszych Klientów, zaoszczędzi Państwa czas i pieniądze. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, przedstawioną w katalogu – do programu przystąpić może każdy Klient (zarówno kupujący jak i sprzedający) Biura Nieruchomości Nowa Chata.

 

 

Zachęcamy do pobrania katalogu!

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach