Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do

Karta rabatowa

Program Rabatowy Biura Nieruchomości Nowa Chata

Na rynku usług budowlanych w Polsce działa wiele podmiotów, firm i osób prywatnych świadczących swoje usługi dla Klientów indywidualnych i biznesowych. W gąszczu ofert dostępnych na rynku, trudno o znalezienie zaufanego, pewnego i taniego dostawcy lub wykonawcy – który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu spełni pokładane w nim nadzieje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów uruchomiliśmy specjalny Program Rabatowy – dzięki któremu mogą Państwo skorzystać z usług starannie wyselekcjonowanych podmiotów, działających na rynku od wielu lat, o sprawdzonej renomie i wysokim standardzie obsługi – a to wszystko w cenach niższych niż kiedykolwiek przedtem.

 

Karta Rabatowa zapewni Państwu:

do 35% rabatu – na zakup stolarki okiennej i drzwiowej

do 30% rabatu – na zakup materiałów budowlanych, pokryć dachowych

do 15% rabatu – na zakup materiałów wykończeniowych

do 10% rabatu – na projekty budowlane, adaptacje i przeróbki projektów gotowych

do 10% rabatu – na usługi elektryczne, instalacje alarmowe, instalacje inteligentnych domów…

do 10% rabatu – na instalacje wod-kan i CO

do 10% rabatu – na usługi nadzoru budowlanego, funkcję kierownika budowy

 

Dzięki specjalnie przygotowanemu dla Klientów naszego biura Programowi Rabatowemu – mogą Państwo zaoszczędzić nawet do 35% na zakup materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz na usługi budowlane. Ten innowacyjny program skierowany dla naszych Klientów, zaoszczędzi Państwa czas i pieniądze. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, przedstawioną w katalogu – do programu przystąpić może każdy Klient (zarówno kupujący jak i sprzedający) Biura Nieruchomości Nowa Chata.

 

 

Zachęcamy do pobrania katalogu!

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

Kredyty
Kredyty

Rynek usług bankowych w Polsce zmienia się błyskawicznie a w gąszczu ofert trudno znaleźć tę najwłaściwszą - dlatego u nas znajdą Państwo specjalnie wyselekcjonowaną dla naszych Klientów ofertę kredytów na zakup nieruchomości.

Rabaty
Rabaty

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy innowacyjny Program Rabatowy, dzięki któremu zaoszczędzą Państwo nawet 35% na materiałach i usługach budowlanych - jest to propozycja zupełnie niedostępna w konkurencyjnych biurach.

Foldery
Foldery

Oferowane przez nas nieruchomości reklamujemy nie tylko za pośrednictwem Internetu, prasy, gablot, tablic LED, telebimów i wyświetlaczy LCD - znajdą je Państwo także na naszych ulotkach - drukowanych w ilości kilku tysięcy sztuk miesięcznie.

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie i okolicznych miejscowościach