Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do

Foldery

Każda nieruchomość jest inna, skierowana do osób o specyficznych wymaganiach i wyobrażeniach na temat swojego wymarzonego lokum. Istnieją jednak elementy wspólne różnych nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. Może być to cena lub lokalizacja w której znajduje się nieruchomość. Może być to również Klient dla którego skierowana jest ta oferta. Jesteśmy pewni tego, że oferowane przez nas nieruchomości spełniają szereg wymagań stawianych przez potencjalnych Klientów, a ze swoją ofertą staramy się dotrzeć do każdej zainteresowanej osoby - dlatego poprzez sieć zaprzyjaźnionych sklepów, hurtowni i dostawców dystrybuujemy kilka tysięcy ulotek miesięcznie. Nie chcemy kryć się ze swoją ofertą - naszym celem jest dotarcie do każdej potencjalnie zainteresowanej osoby. Jeśli zainteresowała Państwa nieruchomość z naszej ulotki której już Państwo nie posiadają, poniżej mogą Państwo znaleźć archiwum.

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach