Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę nieruchomości w regionie!

Oprócz tradycyjnych form reklamy nieruchomości, oferowanej przez inne biura (ogłoszenia w portalach, bezpośredni kontakt z Klientem odwiedzającym biuro) - proponujemy Państwu skorzystanie z nowoczesnych, bardzo skutecznych sposobów zareklamowania swojej nieruchomości do sprzedaży. W celu zwiększenia szans sprzedaży nieruchomości, umieściliśmy w najbardziej ruchliwych, uczęszczanych miejscach regionu, nowoczesne tablice świetlne, przyciągające uwagę tablice ogłoszeń, wielkoformatowe, rzucające się w oczy Telebimy, kolorowe wyświetlacze prezentacyjne, a także ogromne banery. Dodatkowo oferujemy darmowe umieszczenie banerów (nawet w ilości kilku sztuk) wszystkim Klientom decydującym się na skorzystanie z naszej oferty, a także druk ulotek w ilości kilku tysięcy sztuk miesięcznie - a to wszystko całkowicie za darmo. W ten sposób możemy Państwu zagwarantować, iż osoby poszukujące aktualnie nieruchomości, na pewno nie przegapią Państwa oferty - a Państwo na pewno nie stracą pieniędzy.

Zachęcamy do zapoznania się z częścią dostępnych za pośrednictwem naszego biura reklam - na których możemy reklamować także Państwa nieruchomość:

Mamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje!


Przepisy dotyczące nieruchomości, sposobu ich zbycia i zakupu nie zawsze są jasne dla tych, którzy na co dzień się tym nie zajmują. Dlatego służymy naszym bogatym doświadczeniem, wiedzą zawodową i chęcią udzielenia pomocy wszystkim planującym zakup lub sprzedaż nieruchomości. Jesteśmy dostępni zarówno na miejscu, w biurach - jak również pod telefonem, jeśli planują Państwo wystawić nieruchomość na sprzedaż nie muszą Państwo do nas przyjeżdzać, to my przyjedziemy do Państwa z zestawem niezbędnych dokumentów, informacji i porad. Wystawimy nieruchomość na sprzedaż, zamontujemy banery, umieścimy reklamy w gablotach, na banerach i ulotkach - sprawdzimy w bazie Klientów szukających nieruchomości czy Państwa Klient już nie czeka - dzięki ogromnej bazie takich Klientów, niektóre nieruchomości sprzedajemy już następnego dnia. Jeśli nie wiedzą Państwo w jaki sposób rozwiązać trudny stan prawny nieruchomości przed podjęciem się sprzedaży, również służymy doradztwem - z naszą pomocą wielu naszych Klientów sprzedało nieruchomość z którą wcześniej nie wiedzieli co zrobić. Posiadamy OC Biur Nieruchomości oraz licencję zawodową o numerze: 18357 - zdobytą po ukończeniu studiów z zakresu obrotu nieruchomościami na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Zapraszamy!

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach