Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę nieruchomości w regionie!

Oprócz tradycyjnych form reklamy nieruchomości, oferowanej przez inne biura (ogłoszenia w portalach, bezpośredni kontakt z Klientem odwiedzającym biuro) - proponujemy Państwu skorzystanie z nowoczesnych, bardzo skutecznych sposobów zareklamowania swojej nieruchomości do sprzedaży. W celu zwiększenia szans sprzedaży nieruchomości, umieściliśmy w najbardziej ruchliwych, uczęszczanych miejscach regionu, nowoczesne tablice świetlne, przyciągające uwagę tablice ogłoszeń, wielkoformatowe, rzucające się w oczy Telebimy, kolorowe wyświetlacze prezentacyjne, a także ogromne banery. Dodatkowo oferujemy darmowe umieszczenie banerów (nawet w ilości kilku sztuk) wszystkim Klientom decydującym się na skorzystanie z naszej oferty, a także druk ulotek w ilości kilku tysięcy sztuk miesięcznie - a to wszystko całkowicie za darmo. W ten sposób możemy Państwu zagwarantować, iż osoby poszukujące aktualnie nieruchomości, na pewno nie przegapią Państwa oferty - a Państwo na pewno nie stracą pieniędzy.

Zachęcamy do zapoznania się z częścią dostępnych za pośrednictwem naszego biura reklam - na których możemy reklamować także Państwa nieruchomość:

Mamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje!


Przepisy dotyczące nieruchomości, sposobu ich zbycia i zakupu nie zawsze są jasne dla tych, którzy na co dzień się tym nie zajmują. Dlatego służymy naszym bogatym doświadczeniem, wiedzą zawodową i chęcią udzielenia pomocy wszystkim planującym zakup lub sprzedaż nieruchomości. Jesteśmy dostępni zarówno na miejscu, w biurach - jak również pod telefonem, jeśli planują Państwo wystawić nieruchomość na sprzedaż nie muszą Państwo do nas przyjeżdzać, to my przyjedziemy do Państwa z zestawem niezbędnych dokumentów, informacji i porad. Wystawimy nieruchomość na sprzedaż, zamontujemy banery, umieścimy reklamy w gablotach, na banerach i ulotkach - sprawdzimy w bazie Klientów szukających nieruchomości czy Państwa Klient już nie czeka - dzięki ogromnej bazie takich Klientów, niektóre nieruchomości sprzedajemy już następnego dnia. Jeśli nie wiedzą Państwo w jaki sposób rozwiązać trudny stan prawny nieruchomości przed podjęciem się sprzedaży, również służymy doradztwem - z naszą pomocą wielu naszych Klientów sprzedało nieruchomość z którą wcześniej nie wiedzieli co zrobić. Posiadamy OC Biur Nieruchomości oraz licencję zawodową o numerze: 18357 - zdobytą po ukończeniu studiów z zakresu obrotu nieruchomościami na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Zapraszamy!

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

Kredyty
Kredyty

Rynek usług bankowych w Polsce zmienia się błyskawicznie a w gąszczu ofert trudno znaleźć tę najwłaściwszą - dlatego u nas znajdą Państwo specjalnie wyselekcjonowaną dla naszych Klientów ofertę kredytów na zakup nieruchomości.

Rabaty
Rabaty

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy innowacyjny Program Rabatowy, dzięki któremu zaoszczędzą Państwo nawet 35% na materiałach i usługach budowlanych - jest to propozycja zupełnie niedostępna w konkurencyjnych biurach.

Foldery
Foldery

Oferowane przez nas nieruchomości reklamujemy nie tylko za pośrednictwem Internetu, prasy, gablot, tablic LED, telebimów i wyświetlaczy LCD - znajdą je Państwo także na naszych ulotkach - drukowanych w ilości kilku tysięcy sztuk miesięcznie.

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie i okolicznych miejscowościach