Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Rydułtowy
134040.00 PLN
Sprzedaż
pow 1117.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-1162
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 1117.00 m2
Cena: 134040.00PLN (120.00 PLN/m2)
Opis oferty
Przedstawiam na sprzedaż znakomitą działkę budowlaną położoną w Radoszowach przy ulicy Bukowej. Parcela jest o odpowiednich wymiarach aby wybudować swój wymarzony dom. Działka posiada dostęp do niezbędnych mediów, tj. prądu, wody oraz linii internetowej/telefonicznej. Jeśli szukasz fajnej działki w cichym i urokliwym miejscu, to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą.

Wszystko co musisz wiedzieć:
 • znakomita działka budowlano-rolna o powierzchni 1117 m2
 • 310 m2 terenu budowlanego, 807 m2 terenu niebudowlanego (w przyszłości ma być przekształcony na budowlany, obecnie pod ogród
 • wymiary działki to 16,5 x 67 metrów (2,5 metra odchodzi pod drogę jako służebność)
 • teren płaski, w kształcie prostokąta - idealnie nadający się pod budowę domu
 • dojazd do działki drogą utwardzoną
 • dostępne media: prąd (znajduje się w drodze publicznej), woda (wodociąg znajduje się przy działce oraz drugi znajduje się w drodze publicznej), internet/linia telefoniczna
 • działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej + tereny niebudowlane (w przyszłym roku Miasto Rydułtowy ma je przekształcić na budowlane)
 • działka w trzeciej linii zabudowy
 • bardzo ciche i spokojne miejsce - wokół bardzo luźna zabudowa jednorodzinna, las, pola oraz łąki
 • bardzo blisko do Rybnika, Wodzisławia, centrum Rydułtów, Radlina, wjazdu na nową drogę Pszczyna-Racibórz oraz wjazdu na autostradę A1
 • założona Księga Wieczysta - stan prawny uregulowany
Serdecznie zapraszam na prezentację podczas której przedstawię nieruchomość jak również odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości. Działka dla kogoś, kto szuka cichego i spokojnego miejsce z szybkim dojazdem do miasta oraz autostrady czy też nowej drogi Pszczyna-Racibórz.

Dodatkowo moim klientom oferuję: pomoc w uzyskaniu kredytu (jestem ekspertem od kredytów hipotecznych), ustalenie stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

​Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Proszę o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach