Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Obiekt
Rydułtowy
990000.00 PLN
Sprzedaż
pow 600.00 m2
Numer oferty: NOH-BS-1067
Typ nieruchomości: Obiekt
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 600.00 m2
Cena: 990000.00PLN (1650.00 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz nieruchomości pod inwestycję?
Przedstawiamy nieruchomość położoną w Rydułtowach przy ulicy Ofiar Terroru - przy głównej ulicy handlowej miasta. Kamienica składa się z głównego budynku przy samej ulicy oraz budynku "z tyłu". Na całość powierzchni składają się dwa sklepy (obecnie wynajmowane pod działalność handlową), dwóch bardzo dużych mieszkań w budynku przy ulicy, dużego mieszkania w budynku od strony tyłu działki (na piętrze) oraz garażu i pomieszczeń gospodarczych (na parterze).

Wszystko co musisz wiedzieć:
 • bardzo duży metraż nieruchomości - ponad 600 m2
 • dwa sklepy na parterze od ulicy (najemcy chcą kontynuować najem)
 • łącznie 3 bardzo duże mieszkania z możliwością przerobienia na kilka mniejszych
 • garaż i pomieszczenia gospodarcze
 • kamienica w stanie dobrym, wymaga jednak odświeżenia/remontu
 • znakomita lokalizacja - główna ulica w mieście z parkingami po obu stronach ulicy
 • idealna inwestycja pod hostel pracowniczy + lokale na wynajem lub mieszkania oraz lokale na wynajem (chyba że masz inny pomysł)
 • duża działka co jest rzadkością w centrum miasta - 1098 m2
 • możliwość wjazdu z ulicy na tył działki
 • ogrzewany centralnie kotłem na węgiel (w ulicy jest gazociąg - można wnioskować o podłączenie)
 • kanalizacja miejska, prąd z sieci, woda z sieci
 • działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego
 • sprzedaż przez osobę prywatną
 • założona Księga Wieczysta - brak obciążeń które stanowiłby przeszkodę do sprzedaży nieruchomości
Zapraszamy na prezentację!
Podczas prezentacji nasz agent przedstawi nieruchomość, jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Nieruchomość to zawsze dobra inwestycja, a taka w centrum miasta tym bardziej. Jeśli planujesz ulokować kapitał to znakomicie trafiłeś! Jest to samo spłacająca się inwestycja!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

​Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach