Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Rydułtowy
210000.00 PLN
Sprzedaż
pow 2450.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-1005
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 2450.00 m2
Cena: 210000.00PLN (85.71 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz dużej działki budowlanej?
Dobrze trafiłeś! Działka dla kogoś, kto szuka dużej parceli pod budowę własnego domu lub też małej inwestycji deweloperskiej. Działka położona jest w Rydułtowach pomiędzy ulicami Gajowa i Struga. Teren jest płaski, porośnięty krzakami i drzewami, o kształcie prostokąta i posiada możliwość podłączenia prądu oraz wody.

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • 2450 m2 to łączna powierzchnia działki
  • wymiary parceli to około 22 metry szerokości na 106 metrów długości
  • możliwość podłączenia prądu i wody (sieci znajdują się w ulicy)
  • działka jest w całości budowlana
  • założona Księga Wieczysta 
  • działka znajduje się blisko centrum
  • bardzo urokliwe i ciche miejsce
  • wokół luźna zabudowa jednorodzinna
Zainteresowała Cię ta oferta?
Zapraszamy na prezentację podczas której nasz agent przedstawi nieruchomość, jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Jeśli szukasz cichego miejsca, w urokliwym otoczeniu - ta oferta jest dla Ciebie! Jeśli planujesz małą inwestycję deweloperską - ta oferta również jest dla Ciebie! Serdecznie zapraszamy!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

​Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach