Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Jastrzębie-Zdrój
85000.00 PLN
Sprzedaż
pow 1270.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-990
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Jastrzębie-Zdrój
Powierzchnia: 1270.00 m2
Cena: 85000.00PLN (66.93 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz działki budowlanej w okolicach Jastrzębia/Pawłowic?
Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Nieruchomość położona jest w Bziu przy ulicy Rolniczej. Teren w całości jest budowlany (zgodnie z miejscowym planem są to tereny mieszkaniowe). Działka posiada dostęp do drogi publicznej (asfaltowej) jak również niezbędnych mediów czyli prądu, wody i kanalizacji. Teren jest płaski, wymiarowy, a co najważniejsze - położony w bardzo cichym i ciekawym miejscu.

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • wymiary działki to 31 x 35 metrów
  • teren w całości budowlany
  • działka jest płaska
  • dostęp do drogi publicznej jak również i mediów (prąd, woda, kanalizacja)
Najważniejsze informacje:
  • bardzo ciche i spokojne miejsce
  • urokliwe otoczenie (luźna zabudowa +pola/łąki)
  • założona Księga Wieczysta - brak obciążeń
  • bardzo blisko do szkoły podstawowej
Zapraszamy na prezentację!
Podczas prezentacji nasz agent przedstawi nieruchomość jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Jest to na pewno znakomita oferta, szczególnie dla tych którzy na co dzień pracują w Jastrzębiu lub okolicy. Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach