Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Żory
440000.00 PLN
Sprzedaż
pow 4000.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-989
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Żory
Powierzchnia: 4000.00 m2
Cena: 440000.00PLN (110.00 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz działki inwestycyjnej na terenie przemysłowym?
Zapoznaj się z ofertą działki położonej w Żorach (Rój) przy ulicy Kłokocińskiej. Działka znajduje się na terenie przemysłowym (przemysł ciężki), posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej (asfaltowej), a jej atutami są:
  • wymiary (65 x 60)
  • utwardzony teren (kostka brukowa/beton)
  • ogrodzenie
  • niedaleko autostrady A1 - wjazd na autostradę dosłownie w minutę
  • budynek biurowo/socjalny jest już na działce
Wszystko co musisz wiedzieć:
  • 4000 m2 powierzchni (ogrodzonej)
  • teren przemysłowym objęty miejscowym planem o symbolu P - działalność produkcyjna, składy i magazyny (miejscowy plan jest właśnie uchwalany i ma wejść w życie w tym roku)
  • dostęp do mediów (podłączone są prąd, woda i kanalizacja + możliwość podłączenia gazu)
  • założona Księga Wieczysta - brak jakichkolwiek obciążeń czy też zadłużeń
Zapraszamy na prezentację nieruchomości na żywo!
Podczas prezentacji nasz agent przedstawi nieruchomość, przekaże wszelkie niezbędne informacje jak również odpowie na wszelkie pytania. Oferta znakomita dla inwestora, który potrzebuje działki pod inwestycję!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach