Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Dom
Lyski
130000.00 PLN
Sprzedaż
pow 150.00 m2
5 pokoi
Numer oferty: NOH-DS-985
Typ nieruchomości: Dom
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Lyski
Powierzchnia: 150.00 m2
Cena: 130000.00PLN (866.67 PLN/m2)
Opis oferty
*** REZERWACJA ***

Oferta dotyczy sprzedaży domu z lat 60-tych który wymaga generalnego remontu. Dzięki temu będziesz mógł/mogła zrobić wszystko według siebie. Dom jest duży, podpiwniczony i składa się z dwóch poziomów mieszkalnych; parteru oraz mieszkalnego, bardzo wysokiego poddasza. Dodatkowo są jeszcze zabudowania gospodarcze, które można wykorzystać jako np. garaż lub zaadaptować na kolejne pomieszczenia mieszkalne.

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • dom murowany z cegły - wymaga generalnego remontu
  • duża działka o powierzchni 1003 m2 (do użytku około 850 m2 - reszta to droga do sąsiada)
  • bardzo cicha i spokojna okolica - idealna dla kogoś kto lubi "wiejski klimat"
  • parter to 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i wiatrołap oraz zabudowania gospodarcze
  • piętro to duża wolna przestrzeń - można zrobić ponad 5 dużych pokoi (poddasze nad budynkiem mieszkalnym i gospodarczym)
  • uregulowany stan prawny - brak obciążeń i zadłużeń
Najważniejsze informacje:
  • założona Księga Wieczysta
  • miłe i spokojne sąsiedztwo
  • podłączone woda i prąd, dodatkowo na działce jest czynna studnia
  • dojazd do działki z drogi gminnej - ul. Marusze
Zapraszamy na prezentację!
Zapraszamy do oględzin domu na żywo. Podczas prezentacji nasz agent pokaże nieruchomość jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Nieruchomość znakomita dla kogoś, kto chce mieć fajną działkę, miłe sąsiedztwo, mieszkać w spokojnej okolicy i zrobić wszystko według własnego pomysłu! Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.

Szukasz domu do remontu w wiejskiej okolicy?
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach