Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Dom
Rydułtowy
410000.00 PLN
Sprzedaż
pow 330.00 m2
9 pokoi
Numer oferty: NOH-DS-973
Typ nieruchomości: Dom
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 330.00 m2
Cena: 410000.00PLN (1242.42 PLN/m2)
Opis oferty
*** REZERWACJA ***

Szukasz dużego domu?

Jeśli tak - zapoznaj się z ofertą domu położonego w Rydułtowach przy ulicy Gajowej. Nieruchomość można również podzielić na trzy osobne mieszkania. Dom wybudowany w latach 60-tych, przeszedł modernizację i rozbudowę w latach 80-tych. Nieruchomość jest bardzo zadbana i nadaje się do wprowadzenia od zaraz!

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • duży dom z możliwością podziału na mieszkania
  • każdy poziom jest zadbany i czysty
  • łącznie 9 pokoi (sypialnie, salony, pokoje użytkowe)
  • ogromne możliwości adaptacyjne
  • znakomita lokalizacja - ul.Gajowa
Najważniejsze informacje:
  • założona Księga Wieczysta - brak obciążeń
  • możliwość dokupienia działki sąsiedniej o powierzchni ponad 800 m2
  • parcela zadbana
  • budynek w całości podpiwniczony z dużym garażem (wraz z kanałem)
Zapraszamy na prezentację!
Jeśli zainteresowała Cię oferta - zapraszamy na prezentację podczas której nasz agent zaprezentuje nieruchomość jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Nieruchomość posiada znakomitą lokalizację, jest bardzo zadbana i można w niej zamieszkać od zaraz!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach