Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Czerwionka-Leszczyny
219000.00 PLN
Sprzedaż
pow 5239.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-970
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Czerwionka-Leszczyny
Powierzchnia: 5239.00 m2
Cena: 219000.00PLN (41.80 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz działki budowlanej z kawałkiem lasu?
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej z częścią rolną która jest w większości porośnięta drzewami tworząc wspaniały klimat leśny. Działka położona blisko centrum, w drugiej i trzeciej linii zabudowy dzięki czemu jest bardzo kameralna i panuje wokół niej bardzo duży spokój i cisza!

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • bardzo duża działka - łącznie ponad 5200 m2
  • część budowlana to około 1650 m2
  • dostęp do prądu, wody oraz możliwość podłączenia gazu
  • duża szerokość działki - ponad 40 metrów!
Najważniejsze informacje:
  • urokliwe położenie z częścią "leśną" tworzą wspaniały klimat
  • możliwość budowy każdego rodzaju domu dzięki szerokości i długości działki
  • w cenę wliczony jest mały budynek gospodarczy który znakomicie sprawdzi się w trakcie budowy
  • działka częściowo ogrodzona
Zapraszamy na prezentację!
Podczas prezentacji nasz agent przedstawi nieruchomość jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, działka naprawdę warta swojej ceny!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach