Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Żory
180000.00 PLN
Sprzedaż
pow 1250.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-967
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Żory
Powierzchnia: 1250.00 m2
Cena: 180000.00PLN (144.00 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz działki budowlanej?
Znakomicie trafiłeś! Działka budowlana położona jest w Żorach przy ulicy Lasoki. Bardzo dobra lokalizacja, dojazd drogą gminną asfaltową, a do tego komplet mediów tuż przy działce! Parcela posiada powierzchnię ok. 1250 m2 i jest w kształcie prostokąta!

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • działka budowlana o powierzchni 1250 m2
  • wymiary działki to ok. 22 x 57 metrów (kształt prostokąta, teren płaski)
  • media przy działce: prąd, woda i gaz (planowane jest przez Miasto podłączenie kanalizacji - sieć została już zaprojektowana)
  • znakomita lokalizacja
Najważniejsze informacje:
  • bardzo ładne widoki z działki
  • ostatnia działka budowlana w tym miejscu (reszta terenu rolna)
  • założona Księga Wieczysta - brak obciążeń na nieruchomości
  • bardzo ciche i spokojne miejsce
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta - zadzwoń!
Serdecznie zapraszamy na prezentację nieruchomości na żywo! Podczas spotkania nasz agent zaprezentuje działkę, jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości! Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
 
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach