Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Mieszkanie
Żory
189000.00 PLN
Sprzedaż
pow 55.00 m2
3 pokoje
Numer oferty: NOH-MS-963
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Żory
Powierzchnia: 55.00 m2
Cena: 189000.00PLN (3436.36 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz fajnego mieszkania w dobrej cenie?
Jeśli tak, to znakomicie trafiłeś! Ustawne M4 w układzie NRD-owskim znajduje się na osiedlu Pawlikowskiego. Mieszkanie jest duże, dwustronne i dobrze doświetlone. Układ sprawia, że jest bardzo funkcjonalne i praktyczne. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze niskiego bloku, który jest w całości wyremontowany (całe osiedle jest po remoncie).

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • 55 m2 powierzchni mieszkalnej
  • 3 ustawne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon i piwnica
  • czwarte piętro w niskim bloku
  • do odświeżenia
Najważniejsze informacje:
  • niski czynsz (ok. 500 zł miesięcznie)
  • wyremontowane osiedle, zrobione parkingi
  • bardzo dobra lokalizacja
  • brak obciążeń czy też zadłużeń
Jeśli zainteresowała Cię ofertą - zapraszamy do kontaktu!
Zapraszamy do kontaktu i na prezentację nieruchomość na żywo podczas której nasz agent przedstawi mieszkanie i odpowie na wszelkie pytania. Nieruchomość jest przez nas polecana, a sama oferta jest znakomita z powodu niskiej ceny (właścicielowi zależy na szybkiej sprzedaży).

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
 
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach