Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Mieszkanie
Żory
260000.00 PLN
Sprzedaż
pow 55.70 m2
3 pokoje
Numer oferty: NOH-MS-951
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Żory
Powierzchnia: 55.70 m2
Cena: 260000.00PLN (4667.86 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz tego jedynego mieszkania?
Znakomita oferta trzypokojowego mieszkania, które znajduje się na osiedlu Księcia Władysława. Jest to jedna z najlepszych obecnie ofert dostępnych na rynku. Mieszkanie jest w typie NRD-owskim, jednym z najbardziej pożądanych. Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnego nakładu finansowego, ewentualnie drobnego odświeżenia.

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • 55,7 m2 powierzchni mieszkalnej
  • trzy pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon + piwnica
  • znakomity stan mieszkania (wymienione instalacje, okna, zrobione gładzie itp.)
  • znakomita lokalizacja - osiedle Księcia Władysława
Najważniejsze informacje:
  • założona Księga Wieczysta - brak obciążeń czy też zadłużeń
  • czynsz ok. 600 zł miesięcznie
  • odnowione osiedle jak również blok (ocieplony i bardzo zadbany)
  • znakomity rozkład - typ NRD'owski
Nie czekaj i umów się na prezentację!
Serdecznie zapraszamy na prezentację! Podczas spotkania nasz agent zaprezentuje nieruchomość jak również odpowie na wszelkie pytania. Pamiętaj, że takie oferty bardzo szybko znikają z rynku. Jest to naprawdę znakomita oferta. Tego typu mieszkania są obecnie bardzo pożądane na rynku nieruchomości.


Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach