Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Rydułtowy
50000.00 PLN
Sprzedaż
pow 950.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-946
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 950.00 m2
Cena: 50000.00PLN (52.63 PLN/m2)
Opis oferty
*** REZERWACJA ***

Idealna działka? Właśnie ta jest taka!

Jeśli szukasz działki idealnie skrojonej pod budowę domu, zapoznaj się z tą ofertą. Działka o powierzchni 950 m2 i wymiarach 32 x 30 metrów. Parcela posiada dostęp do prądu oraz wody, leży przy publicznej drodze asfaltowej, w spokojnym miejscu. Dodatkowo z działki szybo dostaniemy się do Rybnika, centrum Rydułtów czy też Wodzisławia Śl..

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • łączna powierzchnia to 950 m2
  • wymiary działki to 32 x 30 metrów
  • dostępne media to prąd oraz woda
  • dojazd do posesji drogą gminną (asfalt)
Najważniejsze informacje:
  • możliwość kupna większego bądź też mniejszego terenu, ponieważ proponowana działka to propozycja wydzielenia terenu z większej działki (cena za m2 to 52 zł, a koszty podziału ponosi sprzedający)
  • działka nie jest zadłużona, ani obciążona żadnym kredytem
  • łatwy dojazd do centrum jak również do Rybnika czy też Raciborza i Wodzisławia Śl.
  • wokół nowa zabudowa domów jednorodzinnych
Jeśli jeszcze się wahasz - umów się na prezentację na żywo!
Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania, jak również chętnie pokażemy działkę na żywo. Na pewno jest to bardzo dobra oferta, dla wszystkich tych, którzy szukają fajnego i cichego miejsca pod budowę domu!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
 
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach