Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Radlin
77650.00 PLN
Sprzedaż
pow 1553.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-944
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Radlin
Powierzchnia: 1553.00 m2
Cena: 77650.00PLN (50.00 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz działki w cichym miejscu?
Na sprzedaż duża działka budowlana (1553 m2) w kształcie trapezu o wymiarach w przybliżeniu 39 x 42 metry. Teren jest w miarę płaski, a kształt i wymiary pozwalają na budowę bardzo dużego i rozłożystego budynku. Jeśli szukasz cichego miejsca, zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą.

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • ciche i spokojne miejsce
  • łączna powierzchnia 1553 m2 (kształt trapezu)
  • działka w całości budowlana
  • wokół niezagospodarowane działki
Najważniejsze informacje:
  • brak obciążeń na nieruchomości
  • blisko do centrum Radlina, Rydułtów oraz Wodzisławia Śl.
  • dostęp do mediów: prąd i woda (trzeba podciągnąć ok. 100 metrów)
  • dojazd do zrobienia (do utwardzenia)
Zapraszamy na prezentację!
Jeśli chciałbyś zobaczyć działkę na żywo, serdecznie zapraszamy na prezentację! Podczas oględzin nieruchomości na żywo, przekażemy wszystkie informacje i odpowiemy na wszelkie pytania!


Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
 
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach