Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Rydułtowy
99000.00 PLN
Sprzedaż
pow 1900.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-939
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 1900.00 m2
Cena: 99000.00PLN (52.11 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz dużej i wymiarowej działki pod budowę domu?
Przedstawiamy znakomitą ofertę działki o powierzchni 1900 m2. Parcela zlokalizowana jest w Rydułtowach (Radoszowy) przy ulicy Bolesława Krzywoustego. Wymiary działki to 32 metry szerokości na 60 metrów długości. Parcela znakomicie nadaje się pod budowę wymarzonego domu z dużym ogrodem.

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • łączna powierzchnia to 1900m2
  • wymiary działki to 32 x 60 metrów
  • dostępne media to prąd oraz woda
  • dojazd do posesji drogą gminną (asfalt)
Najważniejsze informacje:
  • możliwość wydzielenia mniejszej działki, według potrzeb kupującego
  • działka nie jest zadłużona, ani obciążona żadnym kredytem
  • łatwy dojazd do centrum jak również do Rybnika czy też Raciborza i Wodzisławia Śl.
  • wokół nowa zabudowa domów jednorodzinnych
Jeśli jeszcze się wahasz - umów się na prezentację na żywo!
Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania, jak również chętnie pokażemy działkę na żywo. Na pewno jest to bardzo dobra oferta, dla wszystkich tych, którzy szukają fajnego i cichego miejsca pod budowę domu!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
 
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach