Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Kornowac
50000.00 PLN
Sprzedaż
pow 1000.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-933
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Kornowac
Powierzchnia: 1000.00 m2
Cena: 50000.00PLN (50.00 PLN/m2)
Opis oferty
UWAGA! 5 Z 8 DZIAŁEK ZOSTAŁO JUŻ SPRZEDANYCH!

Szukasz działki pod budowę domu?
Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Gwarantuje ona spełnienie wszystkich Twoich wymagań. Znakomita lokalizacja, wymarzone widoki z działki, cudowne otoczenie! To wszystko sprawi, że będziesz się tutaj czuł znakomicie!

Najważniejsze informacje:
  • działki o powierzchni ok. 940 m2
  • wymiary to 40 metrów długości na 23 metrów szerokości
  • dostęp do prądu, wody oraz gazu
  • dojazd gminną drogą asfaltową, później wewnętrzną drogą utwardzoną
  • bardzo blisko do szkoły, przychodni, przystanku PKS oraz sklepu i piekarni

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • działka posiada założoną Księgę Wieczystą
  • działka nie jest zadłużona
  • w całości działka jest budowlana
  • możliwość dokupienia większego terenu
Jeśli jeszcze się wahasz - zadzwoń i umów się na spotkanie!
Działki spełniają wszystkie najważniejsze kryteria przy wyborze parceli pod budowę domu. Nie będziesz musiał się martwić o dojazd, o pozwolenie na budowę, czy też hałas (działki położone są w cichym miejscu z widokiem na okoliczne pola).

*Istnieje możliwość kupna mniejszej działki o powierzchni 624 m2 w cenie 50zł/m2! Na załączonej mapie działka jest widoczna.

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.

 
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach