Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Radlin
120000.00 PLN
Sprzedaż
pow 2986.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-905
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Radlin
Powierzchnia: 2986.00 m2
Cena: 120000.00PLN (40.19 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz cichego i urokliwego miejsca?
Jeśli chciałbyś zamieszkać w Radlinie, a do tego szukasz urokliwego miejsca to zapoznaj się z tą ofertą! Działka jest bardzo duża, a jej łączna powierzchnia to prawie 3000 m2. Wymiary 30 x 100 metrów pozwolą na budowę domu każdego rodzaju. A może jesteś deweloperem i szukasz miejsca na inwestycję? Również jest to znakomita propozycja dla Ciebie!

Wszytko co musisz wiedzieć:
  • duża i wymiarowa działka o kształcie prostokąta
  • wymiary to 30 x 100 metrów
  • dostęp do prądu, wody i kanalizacji (trzeba ustalić warunki przyłączenia)
  • teren płaski z kilkoma drzewami, które nadają uroku działce
Najważniejsze informacje:
  • możliwość zakupu i podziału na mniejsze działki
  • brak zadłużeń na działce
  • działka zadbana, koszona
  • uregulowany stan prawny
Umów się na prezentację!
Zapraszamy do kontaktu, celem umówienia się na prezentację! To nic nie kosztuje, a pokażemy naprawdę ładne miejsce w którym panuje cisza i spokój. Podczas prezentacji nasz Agent przedstawi działkę, przekaże wszystkie niezbędne informacje, jak również odpowie na pytania!

Serdecznie zapraszamy!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach