Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Lokal
Wodzisław Śląski
1700.00 PLN
Wynajem
pow 40.00 m2
Numer oferty: NOH-LW-897
Typ nieruchomości: Lokal
Rodzaj transakcji: Wynajem
Miejscowośc: Wodzisław Śląski
Powierzchnia: 40.00 m2
Cena: 1700.00PLN (42.50 PLN/m2)
Opis oferty
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na ul. Kubsza w Wodzisławiu Śląskim - znakomita lokalizacja gdzie odbywa się handel oraz prowadzone są usługi w Wodzisławiu.

Lokal po generalnym remoncie, zrobione wszystkie ściany, sufity, podłogi jak również zaplecze sanitarne (wszystko widoczne na zdjęciach). Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem dla najemców z uwagi na swoje położenie, optymalne wymiary jak i możliwość parkowania bezpośrednio przed budynkiem (bardzo duża liczba miejsc parkingowych miejskich, jak i z okolicznego supermarketu i osiedla).

Lokal posiada witrynę wystawową, jak również możliwe jest umieszczenie szyldu/baneru/reklamy nad wejściem.
Budynek bardzo widoczny z drogi, stanowi oddzielną kamienicę, a nie jak pozostałe budynki na tej ulicy które znajdują się w szeregu.

Czynsz najmu obejmuje ogrzewanie w sezonie zimowym, media takie jak woda czy też prąd dodatkowo płatne według zużycia.

Płatność na podstawie rachunku uproszczonego.

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach