Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Gorzyce
420000.00 PLN
Sprzedaż
pow 8094.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-895
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Gorzyce
Powierzchnia: 8094.00 m2
Cena: 420000.00PLN (51.89 PLN/m2)
Opis oferty
Na sprzedaż teren inwestycyjny położony na strefie gospodarczej gminy Gorzyce (miejscowość Czyżowice) z możliwością świadczenia usług, handlu, jak również produkcji, produkcji wyrobów ciężkich, magazynowych, gastronomii, baz transportowych, stacji paliw i innych.

Działka wymiarowa, z bardzo dużym potencjałem - znakomite miejsce na inwestycje, sama strefa "tętni" życiem, bardzo wiele firm umieszcza tutaj swoje zakłady, teren ciągle się rozbudowuje, a dostępnych działek jest coraz mniej!

Teren zapewnia szybki dojazd do autostrady A1 (około 10 minut tirem), Wodzisławia Śląskiego (5 minut), Rybnika (20 minut) czy też innych miast w okolicy (dojazd do Gliwic to ok. 40 minut tirem, a Ostrawa w Czechach to ok. tylko 20 minut tirem).

Działka posiada dostęp do drogi publicznej oraz niezbędnych mediów potrzebnych do uruchomienia produkcji.

Po więcej informacji proszę dzwonić. Dokładne wymiary i kształt działki znajduje się na załączonym rzucie w galerii zdjęć.

Możliwość prowadzenia też gastronomi, domów przyjęć, baz transportowych, magazynowych, stacji paliw itp..
Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach