Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Rydułtowy
189500.00 PLN
Sprzedaż
pow 3790.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-874
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 3790.00 m2
Cena: 189500.00PLN (50.00 PLN/m2)
Opis oferty
Na sprzedaż działka budowlano-inwestycyjna w Rydułtowach przy ulicy Niwki. Teren przeznaczony w następujący sposób pod zabudowę:

-ok. 700 m2 jako tereny pod budowę domu,
-około 3000 m2 jako tereny pod działalność usługową,
-możliwość usytuowania części mieszkalnej w budynku usługowym na terenie przeznaczonym pod usługi.

Działka o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach 63 x 57 przy czym dłuższy bok to szerokość parceli.
Dojazd do działki drogą miejską, asfaltową, szeroką. Dostęp do prądu, wody, kanalizacji oraz telefonu (infrastruktura znajduje się w ulicy przy działce, wystarczy zrobić podłączenie i montaż liczników).

Wokół bardzo luźna zabudowa mieszkaniowa. Teren w miarę spokojny i cichy z dużymi możliwościami. Idealny dla kogoś, kto szuka miejsca na dom gdzie będzie mógł też prowadzić swoją firmę.

Bardzo szybki dojazd do centrum, Rybnika, Wodzisławia i Raciborza. Do szkoły, sklepów i przystanku ok. 400 metrów.

Działka z potencjałem, cena do negocjacji!

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach