Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Wodzisław Śląski
60000.00 PLN
Sprzedaż
pow 1673.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-701
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Wodzisław Śląski
Powierzchnia: 1673.00 m2
Cena: 60000.00PLN (35.86 PLN/m2)
Opis oferty
Teren inwestycyjny, oznaczony w miejscowym planie symbolem C13U - tereny zabudowy usługowej.

Teren zlokalizowany jest przy nowo powstających terenach rekreacyjnych (między innymi ścieżki rowerowe, ścieżki dla pieszych itp.).

Działka posiada kształt prostokąta o wymiarach ok. 12 metrów szerokości na 145 metrów długości. Parcela prawie w całości przeznaczona jako tereny usługowe. Mogą tutaj powstać kawiarnie, pizzerie, ośrodki sportu i rekreacji, miejsca wypoczynkowe itp..

Działka znajduje się bezpośrednio przy nowo powstałej ścieżce rowerowej, nieopodal osiedla i ogródków działkowych "Róża" znajdujących się bardzo blisko centrum miasta.

Możliwość podłączenia wody oraz prądu. Nieruchomość posiada założoną Księgę Wieczysta - brak jakichkolwiek zadłużeń czy też obciążeń.

Serdecznie zapraszamy na prezentację!


Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia 

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach